Nové recepty

A je to tu... další porce nových receptů :)

A je to tu... další porce nových receptů :)
Ani už jsem tomu sám nevěřil, ani už se mi do toho nechtělo, ale je to tu. Další várka nových receptů, kterou jsem za dobu mé nečinnosti nesdílel, nerozdával a nesepisoval. Zda jsme šli s kvalitou nahoru či dolů, posuďte sami. Nebudeme to zdržovat, jdeme rovnou na to. Nepečený malinový dort Kuřecí...

Nové recepty 24.2.

Nové recepty 24.2.
Po asi 14 denní odmlce přináším nové recepty. Nezatracujte mě, mám toho teď trochu dost. Pracuji na spuštění nového e-shopu s kořením, čímž Vám chci zpřístupnit některé mňamky, které tu vidíte. Navázal jsem zajímavé kontakty na Vietnam, Indii a východ všeobecně. Máte se nač těšit.. Nové recepty...

Recept 19. 2.

Recept 19. 2.
Dva recepty na káču, které jsou trochu starší a jeden zbrusu nový, abyste na mě nemohli křičet, že poslední dobou moc nevařím. Ona je to vlastně pravda. Statistika je vskutku žalostná. Slibuji, že se polepším a že znovu najedu na dva až tři příspěvky týdně. Zde jsou recepty, které jsem už před...

Jak jsem choval užitečné zvíře

Jak jsem choval užitečné zvíře
Pravidelný čtenář tohoto blogu si jistě všiml, že jsem nedávno dosáhl věku 30 let. Tak tak jsem se stihl ovládnout a je tu další z článků, kterými občas přispívám. Tentokrát se znovu jen velmi lehce dotýkám gastrotématiky, ačkoli měl být tento post původně ryze o vaření. Jak k tomu došlo… Kdesi...

Nové recepty 3.2.2013

Nové recepty 3.2.2013
Už chci jít spát, takže dneska bez úvodu. Nové recepty: steak ze žraloka, vepřová panenka, zeleninový kuskus

Dostal jsem hada.. asi mě má ráda

Dostal jsem hada.. asi mě má ráda
Ahoj všem, během toho, co píšu tenhle příspěvek, ubíhají poslední minuty času zbývající do konce etapy mého života, která se dá nazvat "před TŘICÍTKOU". Dovolte mi malé ohlédnutí, snad i zhodnocení. Začalo to nenápadně a snad ani já sám už se na tý fotce nepoznávám. Je vtipné, že kuchařská čepice,...

Nové recepty 29.1.2013

Nové recepty 29.1.2013
Poslední dobou mám pocit, že mám ve složce "přidat na web" stále větší zásobu receptů, kterou, byť se snažím sebevíc, nemohu a nemohu pokořit. Přidávám tedy alespoň to, co jsem stihl napsat a nasdílet a zítra se těšte na další. Čeká Vás nějaká ta italská pasta, parádní vepřová na smetaně nebo...

Nešikovné maso musí pryč aneb recepty 28.1.2013

Nešikovné maso musí pryč aneb recepty 28.1.2013
Jak se říká: i mistr tesař se někdy utne. To, že tentokrát krátká sirka nepadne na tesaře nebo to, že "se někdy utne" bude znamenat, že si proříznu prst skrz nehet až ke kosti, jsem prostě úplně nečekal. To, že na pomyslném oltáři těchto stránek zanechávám pot v podobě všech receptů, které tu...

Nové recepty 20.1.2013

Nové recepty 20.1.2013
Nové recepty : Vepřové muffiny na francouzký způsob Jak na dobrý steak? Vepřová plec s muškátovými noky a špenátovým krémem Špenátový krém Bramborové noky s muškátem  

Nové recepty 16.1.2013

Nové recepty 16.1.2013
Pravděpodobně největší várka receptů, co jsme kdy najednou publikovali. Byla to fuška.. věřte mi. Doufáme, že si každý vybere to své. Tilapie s mangem Pepřová vepřová kotleta Co s motýlkem kuřecích prsou? Hovězí ragů Anglická jatýrka Hovězí pečeně Domácí chlebík Petrželkové noky